KPMG

Team123TWynik
NC+2025121Przeg. po tie-breaku
KPMG2512152Zwyc. po tie-breaku

Drugie spotkanie we wtorkowy wieczór to pojedynek NC+ z ekipą KPMG, dla których to był drugi mecz tego dnia. NC+ po sprawieniu ogromnej niespodzianki w poprzednim tygodniu rozgrywek, wydawało się być trudnym przeciwnikiem dla KPMG. Jednak ten mecz drużynie NC+ po prostu nie wyszedł. Mimo dominacji w każdym elemencie, ekipa ta nie potrafiła przełożyć tego na wygraną. Miała ogromną przewagę w ataku, bloku, zagrywce, a mimo to KPMG wyszło zwycięsko z tego pojedynku. Pierwszy set na korzyść KPMG 25:20, drugi dość łatwo oddany przez KPMG i NC+ pozwoliło zdobyć rywalowi tylko 12 punktów. Tie-break był bardzo wyrównany do połowy seta. Wtedy KPMG odskoczyło na kilka punktów i to wystarczyło, aby dowieźć zwycięstwo do końca. To spotkanie bardzo dobrze pokazało, że mimo przewagi w każdym elemencie można przegrać spotkanie. MVP trafia do Marcina Bochniaka.